- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Papierowe Biocoated Białe Ø23cm (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 20 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier + Bio Lakierowane |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 23 cm |
| Dolna średnica | 17,5 cm |
| Górna średnica | 228 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 0,95 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 20 |
13428-50
50 Jednostki
19, 47zł
0,389zł/Talerz
W magazynie.
52014-100
100 Jednostki
112, 86zł
1,129zł/Talerz
W magazynie.