Taca Owala z Liści Palmowych 26x16x2,5cm (25 Sztuk)
5982-25
25 Jednostki
18, 98€
0,759€/Taca
W Magazynie
Talerz Owal Liści Palmowych 19x12cm (10 Sztuk)
Ver más artículos de:
Szukasz wyjątkowych i trwałych talerzy jednorazowych na swoje wydarzenie? Nie mówimy tylko, że są wyjątkowe, talerze z liści palmowych są wykonane z liści, które naturalnie spadły z drzewa, więc każdy kawałek ma odcień i ziarno, którego nie będzie miał żaden inny.
Zastawa stołowa z liści palmowych jest produkowana w całkowicie ekologicznym procesie. Liście palmy areca są zbierane po opadnięciu w sposób całkowicie naturalny, więc nie ma potrzeby wycinania żadnych drzew do ich produkcji. Po zebraniu są czyszczone i poddawane obróbce cieplnej i ciśnieniowej, aby nadać im pożądany kształt, przekształcając liście w cudowne potrawy.
A jakie są zalety wykorzystania tego typu talerza podczas imprezy czy cateringu? Pozwól nam powiedzieć:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 19x12cm |
| Design | BIO |
| Materiał | Liść palmowy |
| Otwór | 12 cm |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 270 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 19 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 10 |
5982-25
25 Jednostki
18, 98€
0,759€/Taca
W Magazynie
10378-25
25 Jednostki
22, 44€
0,897€/Taca
W Magazynie