- Pakiet
- ostatnie jednostki
500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Kwadratowi Trzciny Azucar Nice Białe 230x230mm (500 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 500 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x23cm |
| Design | Miły |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 23 cm |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekologiczne |
| Cena za | 500 |
11838-50-10
500 Jednostki
81, 40€
0,163€/Talerz
W magazynie.
110683-50-10
500 Jednostki
78, 02€
0,156€/Talerz
W magazynie.
12643-50-10
500 Jednostki
103, 76€
0,208€/Talerz
W magazynie.
12646-50-10
500 Jednostki
103, 76€
0,208€/Talerz
W magazynie.
41231-40-8
320 Jednostki
86, 75€
0,271€/Talerz
W magazynie.