- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Kwadratowi Trzciny Azucar Nice Białe 230x230mm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x23cm |
| Design | Miły |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 23 cm |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekologiczne |
| Cena za | 50 |
11838-50
50 Jednostki
10, 17€
0,203€/Talerz
W magazynie.
110683-50
50 Jednostki
9, 75€
0,195€/Talerz
W magazynie.
12643-50
50 Jednostki
12, 96€
0,259€/Talerz
W magazynie.
12646-50
50 Jednostki
12, 96€
0,259€/Talerz
W magazynie.
41231-40
40 Jednostki
13, 55€
0,339€/Talerz
W magazynie.