- Pakiet
300
Jednorazowy kwadratowy talerz wykonany z drewna, 14x14 cm.
Ver más artículos de:
Podawaj, prezentuj lub dekoruj swoje stoły najbardziej naturalnym materiałem w całym naszym katalogu. Drewniane płyty zaskoczą wszystkich ciepłem, jakie są w stanie zapewnić i tym, jak bardzo są trwałe.
Drewno jest naturalnym surowcem o doskonałej jakości, a także jest produktem wysoce odnawialnym. W szczególności drewno wykorzystywane do produkcji naszych naczyń pochodzi z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, bez generowania toksycznych odpadów i zanieczyszczeń. Jakie są jego zalety, gdy wybieramy go jako materiał do naszych potraw? Opowiadamy o nich:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14x14cm |
| Design | Square |
| Materiał | Drewniane |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 14 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 300 |
12582-25-24
600 Jednostki
73, 92€
0,123€/Mini
W magazynie.
12583-25-24
600 Jednostki
67, 77€
0,113€/Mini
W magazynie.
41007-25-12
300 Jednostki
60, 06€
0,200€/Talerz
W magazynie.