- Pakiet
600
Kwadratowych talerzy drewnianych o wymiarach 9 × 9 cm w kolorze drewna.
Ver más artículos de:
Odmień swoje wydarzenia dzięki autentyczności miniaturowych drewnianych talerzy, ekologicznego wyboru dla wszystkich gustów. Zaprezentuj lub udekoruj swoje stoły najbardziej naturalnym materiałem w naszym katalogu, zaskakując wszystkich ciepłem i zrównoważonym rozwojem.
Drewno, wysokiej jakości naturalny surowiec, jest również wysoce odnawialne. Drewno, którego używamy, pochodzi z odpowiedzialnie i w sposób zrównoważony zarządzanych lasów, bez generowania toksycznych lub zanieczyszczających odpadów.
Dlaczego warto wybrać je jako materiał do produkcji naszych naczyń? Poniżej przedstawiamy jego zalety:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 9x9cm |
| Design | Square |
| Materiał | Drewniane |
| Rodzaj Opakowania | Talerz |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 9 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 600 |
12582-25-24
600 Jednostki
73, 92€
0,123€/Mini
W magazynie.
41007-25-12
300 Jednostki
60, 06€
0,200€/Talerz
W magazynie.
41008-25-12
300 Jednostki
81, 33€
0,271€/Talerz
W magazynie.