- Pakiet
250
Talerz Drewniany Kwadratowy 14,1x14,1x2,5cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Podawaj, prezentuj lub dekoruj swoje stoły najbardziej naturalnym materiałem w całym naszym katalogu. Drewniane płyty zaskoczą wszystkich ciepłem, jakie są w stanie zapewnić i tym, jak bardzo są trwałe.
Drewno jest naturalnym surowcem o doskonałej jakości, a także jest produktem wysoce odnawialnym. W szczególności drewno wykorzystywane do produkcji naszych naczyń pochodzi z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, bez generowania toksycznych odpadów i zanieczyszczeń. Jakie są jego zalety, gdy wybieramy go jako materiał do naszych potraw? Opowiadamy o nich:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14,1x14,1cm |
| Design | Rustic |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 14,1 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 14,1 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 250 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi