- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Jednorazowy talerz Chinet wykonany z tektury 26 cm z 3 przegródkami w kolorze białym. Z zieloną i fioletową obwódką, ten talerz ma oryginalny design, który doda stylu Twoim stołom.
Można używać w kuchence mikrofalowej.
Ver más artículos de:
Szukasz wysokiej jakości, ekologicznej i wyrafinowanie wyglądającej zastawy stołowej na swoje wydarzenia? Zdecydowanie udało ci się go znaleźć. Talerze Chinet Pulpa są tak mocne i sztywne, że nie mają czego zazdrościć klasycznej zastawie stołowej.
Najbardziej uderzającą cechą tych płyt jest to, że są one wykonane z włókien papierowych pochodzących z recyklingu, które są kształtowane w procesie formowania. Konkretnie, masa celulozowa jest pozyskiwana głównie z recyklingu innych opakowań z tektury i papieru. A teraz, gdy opowiedzieliśmy Ci o materiale, z którego są wykonane, opowiedzmy Ci o ich licznych zaletach:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Szukasz oryginalnego i subtelnego akcentu do swojego biznesu i masz już dość klasycznych białych talerzy? Te talerze Chinet Pulpa mają design, który jest trudny do znalezienia gdziekolwiek indziej i który jesteśmy pewni, że przyciągnie wzrok wszystkich twoich dinerów.
Ich brzegi zdobi elegancka, ale efektowna obwódka, która w wyrafinowany sposób kontrastuje z białym tłem i która ubierze każdy stół, na którym zdecydujesz się podać swoje przetwory.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø26cm 3C |
| Design | Chinet |
| Materiał | Papier z włókna formowanego |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 26 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 6 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 26 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 5 |
110684-50
50 Jednostki
52, 51zł
1,050zł/Talerz
W magazynie.
11839-50
50 Jednostki
42, 88zł
0,858zł/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi