- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
60
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Plastikowe Złote Nice PP 345x230mm (60 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 60 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 34,5x23cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2,3 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 34,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 60 |
125użyć
8011-6-10
60 Jednostki
-12% 273, 93zł Normalna cena 311,28 zł
4,565zł/Taca
W magazynie.
125użyć
8006-6-10
60 Jednostki
400, 62zł
6,677zł/Taca
W magazynie.
125użyć
8008-6-10
60 Jednostki
400, 62zł
6,677zł/Taca
W magazynie.