- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Plastikowe Złote Nice PP 345x230mm (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 6 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 34,5x23cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2,3 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 34,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 6 |
125użyć
8007-6
6 Jednostki
45, 89zł
7,648zł/Taca
W magazynie.
125użyć
8011-6
6 Jednostki
-20% 31, 15zł Normalna cena 38,94 zł
5,192zł/Taca
W magazynie.
125użyć
8006-6
6 Jednostki
50, 09zł
8,349zł/Taca
W magazynie.
125użyć
8008-6
6 Jednostki
45, 88zł
7,647zł/Taca
W magazynie.