- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
240
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Plastikowe Przezroczyste Nice PS 280x190mm (240 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 240 Sztuk
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 28x19cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 28 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 240 |
20użyć
7029-5-5
25 Jednostki
183, 58zł
7,343zł/Taca
W magazynie.
20użyć
7037-20-5
100 Jednostki
438, 77zł
4,388zł/Taca
W magazynie.