- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Plastikowe Przezroczyste Nice PS 280x190mm (12 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 12 Sztuk.
Kup z
20użyć
7038-5
5 Jednostki
12, 18€
2,435€/Taca
W magazynie.
500użyć
13150-1-12
12 Jednostki
18, 63€
1,553€/Talerz
W magazynie.
500użyć
13152-1
1 Jednostki
3, 63€
3,629€/Talerz
W magazynie.
500użyć
13251-1
1 Jednostki
1, 06€
1,058€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz idealnej tacy na każdą okazję? Mamy ją! Nasze plastikowe tace PS wyróżniają się prostym i eleganckim wzornictwem, idealnym na formalne wydarzenia, które wymagają odrobiny wyrafinowania, ale także na bardziej swobodne okazje.
Wykonane z polistyrenu, znanego również jako PS, nasze tace PS oferują doskonałą wytrzymałość i sztywność, co czyni je idealnym wyborem w sytuacjach, w których musisz mieć pewność, że tace wytrzymają wszystko, co zdecydujesz się na nich podać. Kolejną wielką zaletą tego materiału jest to, że jest zaskakująco lekki, co ułatwia transport i ustawianie tac przy niewielkim wysiłku.
Myślisz o zastosowaniu tacek PS w swojej firmie?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 28x19cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 28 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 12 |
125użyć
7980-12
12 Jednostki
12, 06€
1,005€/Taca
W magazynie.
125użyć
7967-12
12 Jednostki
12, 06€
1,005€/Taca
W magazynie.
125użyć
7973-12
12 Jednostki
12, 06€
1,005€/Taca
W magazynie.
125użyć
7974-12
12 Jednostki
12, 06€
1,005€/Taca
W magazynie.
20użyć
7029-5
5 Jednostki
10, 73€
2,145€/Taca
W magazynie.
20użyć
7037-20
20 Jednostki
25, 65€
1,282€/Taca
W magazynie.