Taca Plastikowa Prostokątna Czarna 35x24 cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 35x24cm |
| Design | Prostokątny |
| Materiał | rPET |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 1,6 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 35 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Cena za | 10 |