- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Papierowe Owal 23x13,5x4cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x13,5x4cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Kartonowe |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 23 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Długość podstawy | 15 cm |
| Cena za | 1000 |
4396-25-40
1.000 Jednostki
435, 67zł
0,436zł/Tacka
W magazynie.
13106-25-18
450 Jednostki
279, 66zł
0,621zł/Tacka
W magazynie.
4401-25-24
600 Jednostki
333, 59zł
0,556zł/Tacka
W magazynie.