- Pakiet
- Plastic Free
600
Tacki Łódki Papierowe 525ml Kraft 12,2x8x5,5cm (600 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 600 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12,2x8x5,5cm |
| Design | MonoUso |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Fast Food |
| Całkowita Pojemność | 525 ml |
| Średnica | 5,5 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 600 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi