- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Owal Orange Round PP 255x190mm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk
Ver más artículos de:
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25,5x19cm |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Szerokość | 19 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 25,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 50 |
125użyć
7978-12
12 Jednostki
51, 60zł
4,300zł/Taca
W magazynie.
125użyć
7356-25
25 Jednostki
130, 14zł
5,206zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7336-50
50 Jednostki
123, 28zł
2,466zł/Taca
W magazynie.
125użyć
7332-25
25 Jednostki
91, 08zł
3,643zł/Taca
W magazynie.
125użyć
7332D-25
250 Jednostki
67, 36zł
0,269zł/Taca
W magazynie.
125użyć
7344-50
50 Jednostki
123, 28zł
2,466zł/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi