- Pakiet
- ostatnie jednostki
1.000
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Łódki Papierowe 350ml 10,6x7,3x4,5cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 1000 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10,6x7,3x4,5cm |
| Design | mmm! |
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 350 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 7,3 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 10,6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1.000 |