- Pakiet
- Plastic Free
- sale
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Łódki Papierowe 300ml Kraft-Kraft 11x7x3,5cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1.000 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 11x7x3,5cm |
| Design | MonoUso |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Fast Food |
| Całkowita Pojemność | 300ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 3,5 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 11 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi