- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Tacki Łódki Drewniane Prostokątny 22x8x2 cm.
Nadaje się do mikrofalówki i piekarnika. Wytrzymuje zakres temperatur od -40ºC do 100ºC.
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk.
Ver más artículos de:
Przy stole liczy się każdy szczegół. Drewniane tace to coś więcej niż zwykły dodatek. Są esencją prezentowania i serwowania jedzenia w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób. Tace te nie tylko spełniają swoją funkcjonalność, ale są również zaangażowane w zrównoważony rozwój i piękno natury.
A czy wiesz, jakie są zalety drewna? Drewno jest materiałem biodegradowalnym , który nie generuje toksycznych odpadów. Jego sztywność i odporność na olej sprawiają, że idealnie nadaje się do serwowania szerokiej gamy produktów spożywczych. Ponadto ich prosty i naturalny wygląd będzie pasował do każdej sytuacji.
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o drewnianych tacach? Opowiemy Ci o nich wszystko.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w tradycyjnych piekarnikach, z całkowitą pewnością, że nie odkształci się ani nie zniszczy, o ile produkt jest używany prawidłowo i odpowiedzialnie, zgodnie z podanymi instrukcjami.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 22x8cm |
| Design | Chef |
| Materiał | Drewniane |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Tradycyjny piekarnik | Tak |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 22 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 200 |
11970-5
5 Jednostki
-12% 12, 43zł Normalna cena 14,12 zł
2,486zł/Fingerfood
W magazynie.
11968-50-4
200 Jednostki
-12% 385, 89zł Normalna cena 438,51 zł
1,929zł/Fingerfood
W magazynie.