- Pakiet
- sale
200
Tacki Łódki Drewniane Prostokątny 16,5x11x2 cm.
Nadaje się do mikrofalówki i piekarnika. Wytrzymuje zakres temperatur od -40ºC do 100ºC.
Ver más artículos de:
Przy stole liczy się każdy szczegół. Drewniane tace to coś więcej niż zwykły dodatek. Są esencją prezentowania i serwowania jedzenia w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób. Tace te nie tylko spełniają swoją funkcjonalność, ale są również zaangażowane w zrównoważony rozwój i piękno natury.
A czy wiesz, jakie są zalety drewna? Drewno jest materiałem biodegradowalnym , który nie generuje toksycznych odpadów. Jego sztywność i odporność na olej sprawiają, że idealnie nadaje się do serwowania szerokiej gamy produktów spożywczych. Ponadto ich prosty i naturalny wygląd będzie pasował do każdej sytuacji.
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o drewnianych tacach? Opowiemy Ci o nich wszystko.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w tradycyjnych piekarnikach, z całkowitą pewnością, że nie odkształci się ani nie zniszczy, o ile produkt jest używany prawidłowo i odpowiedzialnie, zgodnie z podanymi instrukcjami.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 16,5x11cm |
| Design | Chef |
| Materiał | Drewniane |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Tradycyjny piekarnik | Tak |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 16,5 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 200 |
11966-5
5 Jednostki
-12% 3, 12€ Normalna cena 3,54 €
0,623€/Fingerfood
W magazynie.
11969-50-4
200 Jednostki
-12% 88, 48€ Normalna cena 100,54 €
0,442€/Fingerfood
W magazynie.
11970-5
5 Jednostki
-12% 2, 91€ Normalna cena 3,30 €
0,581€/Fingerfood
W magazynie.