- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacki Bambusowe na Sushi 50x23x2,5cm (1 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 1 Sztuk.
Ver más artículos de:
Zastanawiasz się, jak zaprezentować swoje kulinarne kreacje w wyjątkowy i atrakcyjny sposób? Wkrocz w rewolucję prezentacji gastronomicznej dzięki naszym bambusowym stojakom. Te akcesoria są odpowiedzią, łącząc autentyczność z funkcjonalnością, aby zapewnić wyjątkowe doznania kulinarne. Odkryj sekret przyciągania gości od pierwszego spojrzenia i spraw, by każdy kęs był niezapomniany.
Siła tych stojaków leży w ich niezrównanej jakości. Wykonane z bambusa, nie tylko oferują naturalną i elegancką estetykę, ale także gwarantują wyjątkową trwałość. Solidne i łatwe w czyszczeniu, stojaki te stanowią praktyczne i stylowe rozwiązanie dla potrzeb prezentacji gastronomicznej.
Chcesz poznać wszystkie ich zalety? Oto trzy z ich głównych cech:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 50x23x2,5cm |
| Design | Bamboo |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Żywność orientalna, gastronomia i degustacja |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 50 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1 |
10289-1
1 Jednostki
9, 72€
9,717€/Taca
W magazynie.
10293-1
1 Jednostki
-15% 19, 07€ Normalna cena 22,44 €
19,070€/Taca
W magazynie.