Patera Aluminiowa Owalna 1650ml (10 Sztuk)
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 165ml |
| Design | Smakosz |
| Materiał | Aluminiowe |
| Szerokość podstawy | 32,5x18,5 cm |
| Całkowita Pojemność | 1650 ml |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 2,1 cm |
| Szerokość | 28,60 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 43 cm |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 10 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi