- sale
Aluminiowa tacka 6C o pojemności 590 ml i wymiarach 19,1x14,1x3,3 cm. Szczególnie nadaje się do jedzenia na wynos
jedzenie na wynos.
Kompatybilne pokrywy dostępne w akcesoriach.
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Szukasz wszechstronnego rozwiązania w kuchni? Wyobraź sobie jedno naczynie, które nie tylko służy do prezentacji i podgrzewania dań, ale także do ich bezpiecznego transportu. Dzięki tackom aluminiowym możesz w prosty sposób dostarczyć smak i jakość swojej kuchni prosto na stół klienta.
Co sprawia, że tacki aluminiowe są tak wyjątkowe? Wykonane z aluminium, doskonale nadają się zarówno do dań ciepłych, jak i zimnych. Można w nich mrozić i podgrzewać żywność bez obaw. Twoje potrawy są przechowywane i prezentowane lepiej niż kiedykolwiek.
Podoba Ci się pomysł podgrzewania lub pieczenia różnych potraw w jednym pojemniku? Tacki aluminiowe to idealne rozwiązanie.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Przygotuj jedzenie, przetransportuj, odkryj i podaj. O ile łatwiejsze może być przygotowanie cateringu na imprezę? Jesteśmy pewni, że nie. Nie będziesz już musiał organizować obsługi w tym samym miejscu, w którym się odbywa, będziesz mógł przewieźć wszystko doskonale zorganizowane i przygotowane, co pozwoli uniknąć zanieczyszczenia żywności.
Tace te mają konstrukcję ze specjalnie zaprojektowaną krawędzią, dzięki czemu pokrywy, które można znaleźć w akcesoriach produktu, idealnie pasują i tworzą bezpieczne zamknięcie idealne do transportu żywności. Dzięki temu zestawowi bardzo łatwo będzie zorganizować przygotowania z lokalu, tak aby dotarły do stołu gości tak, jakby właśnie wyszły z kuchni.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 19,1x14,1x3,3cm |
| Design | Delivery |
| Materiał | Aluminiowe |
| Całkowita Pojemność | 590 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,3 cm |
| Szerokość | 14,1 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19,1 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi