Tacki Aluminowe 328x264mm 2400ml (70 Sztuk)
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32,8x26,4cm |
| Design | Cooking |
| Materiał | Aluminiowe |
| Szerokość podstawy | 28x21,5 cm |
| Całkowita Pojemność | 2400 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,8 cm |
| Szerokość | 26,40 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 32,8 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 70 |
11775-100
100 Jednostki
28, 78€
0,288€/18,5x12cm
W magazynie.
11774-125
125 Jednostki
-20% 31, 29€ Normalna cena 39,11 €
0,250€/22,8x12,8cm
W magazynie.
5218-100
100 Jednostki
-20% 53, 66€ Normalna cena 67,07 €
0,537€/31,5x21,2cm
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi