- Pakiet
400
Aluminiowa 24C tacka o pojemności 2400 ml i wymiarach 32,5x25x3,8 cm. Szczególnie nadaje się do jedzenia na wynos
jedzenie na wynos.
Kompatybilne pokrywy dostępne w akcesoriach.
Cena Dotyczy Skrzynki 400 Sztuk. 4 Opakowań po 100 Sztuk
Akcesoria
Kup z
34003-100-8
800 Jednostki
208, 55€
0,261€/Patera
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz wszechstronnego rozwiązania w kuchni? Wyobraź sobie jedno naczynie, które nie tylko służy do prezentacji i podgrzewania dań, ale także do ich bezpiecznego transportu. Dzięki tackom aluminiowym możesz w prosty sposób dostarczyć smak i jakość swojej kuchni prosto na stół klienta.
Co sprawia, że tacki aluminiowe są tak wyjątkowe? Wykonane z aluminium, doskonale nadają się zarówno do dań ciepłych, jak i zimnych. Można w nich mrozić i podgrzewać żywność bez obaw. Twoje potrawy są przechowywane i prezentowane lepiej niż kiedykolwiek.
Podoba Ci się pomysł podgrzewania lub pieczenia różnych potraw w jednym pojemniku? Tacki aluminiowe to idealne rozwiązanie.
Przygotuj jedzenie, przetransportuj, odkryj i podaj. O ile łatwiejsze może być przygotowanie cateringu na imprezę? Jesteśmy pewni, że nie. Nie będziesz już musiał organizować obsługi w tym samym miejscu, w którym się odbywa, będziesz mógł przewieźć wszystko doskonale zorganizowane i przygotowane, co pozwoli uniknąć zanieczyszczenia żywności.
Tace te mają konstrukcję ze specjalnie zaprojektowaną krawędzią, dzięki czemu pokrywy, które można znaleźć w akcesoriach produktu, idealnie pasują i tworzą bezpieczne zamknięcie idealne do transportu żywności. Dzięki temu zestawowi bardzo łatwo będzie zorganizować przygotowania z lokalu, tak aby dotarły do stołu gości tak, jakby właśnie wyszły z kuchni.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32,5x25x3,8cm |
| Design | Delivery |
| Materiał | Aluminiowe |
| Szerokość podstawy | 28x22,3 cm |
| Całkowita Pojemność | 2400 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,8 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 32,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 400 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi