- Pakiet
- ostatnie jednostki
300
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Tacka Papierowa na 4 Kubki.
Cena Dotyczy Skrzynki 300 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Przenoszenie wielu gorących kaw może być wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych osób. Jednak nasze kartonowe uchwyty na kubki sprawiają, że jest to niezwykle łatwe. Nie tylko pozwalają one klientom na przenoszenie piwa, napojów bezalkoholowych i wielu kaw jednocześnie, ale także oferują praktyczne rozwiązanie do przenoszenia napojów w dowolne miejsce.
Wykonane z tektury tacki na kubki są niezwykle sztywne, co zapobiega ich zginaniu, łamaniu i rozlewaniu. Nie tylko zapewnisz swoim klientom praktyczne rozwiązanie do przenoszenia ich ulubionych napojów, ale także pokażesz im swoje zaangażowanie w jakość i przyjazność dla środowiska, a wszystko to w jednym produkcie.
Niezbędne w restauracjach, kawiarniach i barach szybkiej obsługi, zapewniają wygodę i wydajność w usługach na wynos lub z dostawą. Więcej zalet? Opowiemy Ci o nich:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 4 Otworów |
| Materiał | Papier z włókna formowanego |
| Całkowita Pojemność | 260 ml |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Szerokość | 22 |
| Biodegradowalny | Tak |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 22 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 300 |
4190-20-11
220 Jednostki
59, 64€
0,271€/Tacka
W magazynie.
4073-20-24
480 Jednostki
71, 46€
0,149€/Tacka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi