- Pakiet
- sale
500
Chcesz zaoferować swoim klientom najprostszy sposób na przenoszenie kubków bez szkody dla środowiska? Nasz uchwyt na dwa kubki z papieru kraft z rączką jest idealny do korzystania z dowolnego napoju w dowolnym miejscu. Jest kompatybilny ze wszystkimi kubkami na naszej stronie o średnicy 8 cm i wysokości nieprzekraczającej 12 cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Przenoszenie wielu napojów jest teraz łatwe dzięki naszym papierowym uchwytom na kubki! Twoi klienci mogą zabrać gorącą kawę do biura lub cieszyć się nią w podróży, nie martwiąc się o rozlanie lub poparzenie.
Te uchwyty na kubki są wykonane z papieru siarczanowego, odnawialnego materiału, który zapewnia im elastyczność i idealnie pasuje do kubków. Ponadto, wybierając je, promujesz zrównoważony rozwój i pokazujesz swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. To naturalny wybór, którego potrzebują Twoi klienci!
Twoi klienci nie tylko będą mogli cieszyć się swoimi ulubionymi napojami, gdziekolwiek zechcą, ale także doświadczą niezrównanego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, a także wielu innych korzyści.
Chodzenie ulicą z kubki w rękach jest dość niewygodne. Dlatego w Monouso opracowaliśmy innowacyjne rozwiązanie do bezpiecznego i wygodnego przenoszenia wielu napo jów. Nasze uchwyty na kubki z uchwytem eliminują dyskomfort związany z przenoszeniem napojów w rękach, zapobiegając rozlaniu i poparzeniu.
Praktyczny uchwyt sprawi, że uchwyt na kubek będzie działał jak torba, umożliwiając transport bez konieczności bezpośredniego dotykania kubków. Ponadto są one wyjątkowo wygodne w trzymaniu, co ułatwia przenoszenie wielu napojów. Niezależnie od tego, czy chodzi o imprezy plenerowe, spotkania czy ludzi w ruchu, nasze uchwyty na kubki z uchwytem są idealnym rozwiązaniem do bezpiecznego przenoszenia napojów.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23,9x18 cm |
| Materiał | Kartonowe |
| Średnica | 8 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48191000 |
| Długość | 23,9 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 500 |
4190-20-11
220 Jednostki
255, 14zł
1,160zł/Tacka
W magazynie.
4073-20-24
480 Jednostki
305, 70zł
0,637zł/Tacka
W magazynie.