- Pakiet
1000
Patyczki fingerfood z tabliczką 3,5x2,5x9cm.
Ver más artículos de:
Dzięki znaczniki żywności kelnerzy i kelnerki staną się bohaterami organizacji, błyskawicznie identyfikując potrawy. Tymczasem klienci będą zafascynowani szczegółową i atrakcyjną prezentacją swoich ulubionych przysmaków. Ale to nie wszystko, te znaczniki są niezwykle praktyczne w zakresie bezpieczeństwa żywności, dostarczając kluczowych informacji na temat alergenów i ważnych składników w jasny i prosty sposób.
Nie czekaj dłużej, aby dodać odrobinę dynamizmu i oryginalności do swojej firmy! Dzięki znacznikom żywności przeniesiesz doznania kulinarne na wyższy poziom, zapewniając zadowolenie klientów i sukces swojego lokalu.
Chcesz wiedzieć dlaczego? Powiemy ci dlaczego.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 9 cm |
| Design | Łupek |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 3,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1000 |
11363-100-30
3.000 Jednostki
64, 06€
0,021€/Patyczki
W Magazynie
12446-50-12
600 Jednostki
45, 62€
0,076€/Patyczki
W Magazynie
9439-12-12
144 Jednostki
107, 38€
0,746€/Stojak
W Magazynie