- Pakiet
3000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Słomki Papierowe ze Zwierzętami znajduje zastosowanie w gastronomii, lodziarniach, na przyjęciach urodzinowych i w bibliotekach zabawek.
Cena Dotyczy Skrzynki 3.000 Sztuk. 12 Opakowań po 250 Sztuk.
Ver más artículos de:
Szukasz innego akcentu do swoich napojów i chcesz, aby Twoi klienci mogli się nimi wygodnie delektować? Słomki papierowe są idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dodają koloru do dekoracji napojów bezalkoholowych, soków, smoothies i koktajli, ale są również przyjazne dla środowiska.
Nasze przelotki są wykonane z papieru pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Proces produkcji obejmuje formowanie papierowej rurki o średnicy odpowiedniej do użycia jako słomka. Papier używany do ich produkcji jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do spożycia.
Być może jednak zastanawiasz się, jakie są prawdziwe korzyści z używania papierowych słomek w Twoim lokalu. Pozwól nam powiedzieć!
Mieszanka różnych kolorów, detali i dekoracji słomek, które można idealnie łączyć z pozostałymi elementami lokalu, aby zapewnić całkowite wrażenia estetyczne i stworzyć unikalny i przyciągający wzrok zestaw dla swoich usług i wydarzeń.
Prawdziwe zaangażowanie w kreatywność i atrakcyjność Twojej działalności hotelarskiej!
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø0,6x20cm |
| Design | Paski |
| Materiał | Papier |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 6 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Długość | 20 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 3000 |
9640-100-60
6.000 Jednostki
124, 86€
0,021€/S
W magazynie.
10554-100-60
6.000 Jednostki
124, 86€
0,021€/S
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi