- Pakiet
6000
Słomki papierowe łamane pakowane pojedynczo znajduje zastosowanie w cateringu, lodziarniach, imprezach dla dzieci i restauracjach.
Ver más artículos de:
Szukasz innego akcentu do swoich napojów i chcesz, aby Twoi klienci mogli się nimi wygodnie delektować? Słomki papierowe są idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dodają koloru do dekoracji napojów bezalkoholowych, soków, smoothies i koktajli, ale są również przyjazne dla środowiska.
Nasze przelotki są wykonane z papieru pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Proces produkcji obejmuje formowanie papierowej rurki o średnicy odpowiedniej do użycia jako słomka. Papier używany do ich produkcji jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do spożycia.
Być może jednak zastanawiasz się, jakie są prawdziwe korzyści z używania papierowych słomek w Twoim lokalu. Pozwól nam powiedzieć!
Odkryj idealne rozwiązanie dla higienicznego i bezpiecznego delektowania się ulubionymi napojami: papierowe słomki z osłonką! Słomki te są indywidualnie pakowane, dzięki czemu możesz cieszyć się napojem bez obaw o higienę.
Idealny wybór dla wszystkich rodzajów firm, takich jak kawiarnie, restauracje lub bary, a także dla dostaw i usług na wynos.
Mieszanka różnych kolorów, detali i dekoracji słomek, które można idealnie łączyć z pozostałymi elementami lokalu, aby zapewnić całkowite wrażenia estetyczne i stworzyć unikalny i przyciągający wzrok zestaw dla swoich usług i wydarzeń.
Prawdziwe zaangażowanie w kreatywność i atrakcyjność Twojej działalności hotelarskiej!
| Kolor | Mieszany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø0,6x23cm |
| Design | Paski |
| Materiał | Papier |
| Używa | Napoje |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 6 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Długość | 23 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 6000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi