- Pakiet
- Eco
3000
Słomka papierowa prosta special slush, stosowana w cateringu, lodziarniach, na imprezach dla dzieci i w restauracjach.
Ver más artículos de:
Szukasz innego akcentu do swoich napojów i chcesz, aby Twoi klienci mogli się nimi wygodnie delektować? Słomki papierowe są idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dodają koloru do dekoracji napojów bezalkoholowych, soków, smoothies i koktajli, ale są również przyjazne dla środowiska.
Nasze przelotki są wykonane z papieru pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Proces produkcji obejmuje formowanie papierowej rurki o średnicy odpowiedniej do użycia jako słomka. Papier używany do ich produkcji jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do spożycia.
Być może jednak zastanawiasz się, jakie są prawdziwe korzyści z używania papierowych słomek w Twoim lokalu. Pozwól nam powiedzieć!
Mieszanka różnych kolorów, detali i dekoracji słomek, które można idealnie łączyć z pozostałymi elementami lokalu, aby zapewnić całkowite wrażenia estetyczne i stworzyć unikalny i przyciągający wzrok zestaw dla swoich usług i wydarzeń.
Prawdziwe zaangażowanie w kreatywność i atrakcyjność Twojej działalności hotelarskiej!
| Kolor | Mieszany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø0,8x24cm |
| Design | Punto |
| Materiał | Papier |
| Używa | Napoje |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 8 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 24 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 3000 |
4138-50-48
2.400 Jednostki
704, 38zł
0,293zł/S
W magazynie.
4137-50-48
2.400 Jednostki
686, 23zł
0,286zł/S
W magazynie.
9631-100-60
6.000 Jednostki
-10% 967, 75zł Normalna cena 1,075.27 zł
0,161zł/S
W magazynie.
9632-100-30
3.000 Jednostki
463, 40zł
0,154zł/S
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi