- Eco
Szukasz słomek, które łączą styl i zrównoważony rozwój? Nasze ekologiczne słomki nadające się do recyklingu są mocne, elastyczne i pasują do każdego napoju, a także są łatwe do czyszczenia i ponownego użycia. Są łatwe w czyszczeniu i ponownym użyciu - ciesz się każdym łykiem ze stylowym, ekologicznym akcentem!
Ver más artículos de:
Szukasz innego akcentu do swoich napojów i chcesz, aby Twoi klienci mogli się nimi wygodnie delektować? Słomki papierowe są idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dodają koloru do dekoracji napojów bezalkoholowych, soków, smoothies i koktajli, ale są również przyjazne dla środowiska.
Nasze przelotki są wykonane z papieru pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Proces produkcji obejmuje formowanie papierowej rurki o średnicy odpowiedniej do użycia jako słomka. Papier używany do ich produkcji jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do spożycia.
Być może jednak zastanawiasz się, jakie są prawdziwe korzyści z używania papierowych słomek w Twoim lokalu. Pozwól nam powiedzieć!
Mieszanka różnych kolorów, detali i dekoracji słomek, które można idealnie łączyć z pozostałymi elementami lokalu, aby zapewnić całkowite wrażenia estetyczne i stworzyć unikalny i przyciągający wzrok zestaw dla swoich usług i wydarzeń.
Prawdziwe zaangażowanie w kreatywność i atrakcyjność Twojej działalności hotelarskiej!
| Kolor | Mieszany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø0,8x24cm |
| Design | Punto |
| Materiał | Papier |
| Używa | Napoje |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 8 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 24 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 100 |
4138-50
50 Jednostki
18, 36zł
0,367zł/S
W magazynie.
4137-50
50 Jednostki
17, 89zł
0,358zł/S
W magazynie.
9631-100
100 Jednostki
22, 41zł
0,224zł/S
W magazynie.
9632-100
100 Jednostki
19, 31zł
0,193zł/S
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi