- Pakiet
4800
Słomki proste papierowe białe pakowane pojedynczo.
Słoma znajduje zastosowanie w cateringu, lodziarniach, imprezach dla dzieci i restauracjach.
Ver más artículos de:
Szukasz innego akcentu do swoich napojów i chcesz, aby Twoi klienci mogli się nimi wygodnie delektować? Słomki papierowe są idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dodają koloru do dekoracji napojów bezalkoholowych, soków, smoothies i koktajli, ale są również przyjazne dla środowiska.
Nasze przelotki są wykonane z papieru pochodzącego ze zrównoważonych źródeł. Proces produkcji obejmuje formowanie papierowej rurki o średnicy odpowiedniej do użycia jako słomka. Papier używany do ich produkcji jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do spożycia.
Być może jednak zastanawiasz się, jakie są prawdziwe korzyści z używania papierowych słomek w Twoim lokalu. Pozwól nam powiedzieć!
Odkryj idealne rozwiązanie dla higienicznego i bezpiecznego delektowania się ulubionymi napojami: papierowe słomki z osłonką! Słomki te są indywidualnie pakowane, dzięki czemu możesz cieszyć się napojem bez obaw o higienę.
Idealny wybór dla wszystkich rodzajów firm, takich jak kawiarnie, restauracje lub bary, a także dla dostaw i usług na wynos.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø0,70x20cm |
| Design | Delicius |
| Materiał | Papier |
| Używa | Napoje |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 0,73 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 20 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 4800 |
13633-100-60
6.000 Jednostki
172, 54€
0,029€/S
W magazynie.
13634-100-30
3.000 Jednostki
152, 00€
0,051€/S
W magazynie.
13635-100-30
3.000 Jednostki
96, 22€
0,032€/S
W magazynie.