- Pakiet
12
Serwetnik Bambusowe, 21x21x10cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której pilnie potrzebowałeś serwetki i nie mogłeś jej znaleźć? Prawdopodobnie tak i właśnie wtedy naprawdę doceniasz przydatność dozownika do serwetek. To niezbędne akcesorium w każdym lokalu pomaga utrzymać serwetki uporządkowane i w zasięgu ręki.
Jego praktyczność wykracza poza podstawową funkcję przechowywania serwetek. Dozowniki do serwetek zostały zaprojektowane tak, aby były solidne i trwałe, co oznacza mniej zmartwień związanych z wymianą lub konserwacją. Co więcej, ich wszechstronny design nie tylko uzupełnia wystrój lokalu, ale także ułatwia utrzymanie czystości i porządku w jadalniach i barach.
Co sprawia, że nasze dozowniki do serwetek są niezbędne w Twoim lokalu?
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 21x21x10cm |
| Design | Bamboo |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Dozownik |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Długość | 21 cm |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 12 |
11231-1-12
12 Jednostki
158, 99€
13,250€/Serwetnik
W magazynie.
11230-1-12
12 Jednostki
144, 12€
12,010€/Serwetnik
W magazynie.