- Pakiet
9600
Czy wiesz, że prosty szczegół może zrobić różnicę? Białe serwetki papierowe z obramowaniem 30x30 cm dodadzą elegancji i dystynkcji oraz podniosą poziom prezentacji.
Wymiary odpowiadają rozłożonej serwetce.
Ver más artículos de:
Czy to do codziennego użytku, czy na specjalne okazje, nie ma czasu, aby jednorazowe serwetki nie odgrywały znaczącej roli przy każdym stole. Te niezbędne akcesoria do utrzymania czystości i higieny podczas posiłków pozwolą gościom wygodnie oczyścić ręce i usta, a także ochronić ubrania i stół przed niechcianymi plamami.
A jaka jest główna zaleta tych serwetek? Ponieważ są wykonane z celulozy, nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, ale są również ekonomiczne i dostępne na każdą kieszeń, a dzięki wielu wzorom można je dopasować do każdej okazji. Ale na tym nie koniec.
Znak PEFC poświadcza, że nasz produkt pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i z kontrolowanych źródeł, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
Pieczęć FSC jest gwarancją zrównoważonego rozwoju i zapewnia, że materiał, z którego wykonany jest ten produkt, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x30cm |
| Design | Ending |
| Materiał | Papier |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 30 cm |
| Certyfikat 1: FSC | TAK |
| Certyfikat PEFC | TAK |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 30 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 9600 |
8950-50-24
1.200 Jednostki
79, 41€
0,066€/Serwetki
W Magazynie
10053-50-48
2.400 Jednostki
214, 27€
0,089€/Serwetki
W Magazynie
54008-50-24
1.200 Jednostki
79, 41€
0,066€/Serwetki
W Magazynie