- Pakiet
- ostatnie jednostki
1200
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Serwetki Papierowe Ozdobne Różowe, 40x40cm.
Cena Dotyczy Skrzynki 1.200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Różowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Ending |
| Materiał | Papier Włóknina |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 40 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi