- Pakiet
- ostatnie jednostki
800
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Color |
| Materiał | Airlaid |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 40 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 45g |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 800 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi