Serwetka Etui na Sztućce Czarny 11x25cm (100 Sztuk)
13307-100
100 Jednostki
15, 57€
0,156€/Serwetka
W magazynie.
Papierowa etui na sztućce 11x25cm, kolor bordowy i z serwetką, składana na 1/6.
Ver más artículos de:
W usługach na wynos i dostawach kluczowe znaczenie ma zapewnienie klientom pełnej i satysfakcjonującej obsługi. Torebki na sztućce to praktyczne rozwiązanie pozwalające na staranne i higieniczne dołączanie sztućców do zamówień. Koperty te nie tylko zapewniają, że sztućce dotrą czyste i gotowe do użycia, ale także oferują usługę, która wyróżnia się dbałością o szczegóły.
Koperty te są wykonane z papieru, wszechstronnego i przyjaznego dla środowiska materiału, który doskonale wpisuje się w zrównoważone praktyki. Zastosowany papier jest wystarczająco mocny, aby chronić sztućce podczas transportu, zapewniając, że dotrą one w idealnym stanie. Ponadto papier oferuje szeroką gamę opcji personalizacji, umożliwiając samodzielne umieszczenie na nim pieczątki, etykiety lub spersonalizowanych wiadomości, dodając wartość do doświadczenia klienta i wzmacniając tożsamość marki.
Jakie są główne korzyści z używania papierowych torebek na sztućce w usługach na wynos lub dostawach?
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 11x25cm |
| Design | Kangaroo |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 11 cm |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 25 cm |
| Cena za | 100 |
13307-100
100 Jednostki
15, 57€
0,156€/Serwetka
W magazynie.
13301-100
100 Jednostki
19, 57€
0,196€/Etui
W magazynie.
12912-125
125 Jednostki
3, 80€
0,030€/Etui
W magazynie.
12913-125
125 Jednostki
4, 94€
0,040€/Etui
W magazynie.
13306-100-8
800 Jednostki
99, 63€
0,125€/Serwetka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi