- Pakiet
500
Czy można sobie wyobrazić typowy rożek z papieru pergaminowego, ale z dodatkową funkcjonalnością? Papierowe rożki do smażenia z zakładkami na sos spełnią wszystkie Twoje potrzeby i zapewnią Twoim klientom wyjątkowe doznania kulinarne.
Mierzy 26,5cm i ma pojemność około 250 g.
Ver más artículos de:
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 26,5cm |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Całkowita Pojemność | 250g |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Stożkowy |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 220 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 26,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Rodzaj | Papier |
| Cena za | 500 |
12019-50-10
500 Jednostki
40, 28€
0,081€/Ro
W magazynie.
6125-200-10
2.000 Jednostki
155, 99€
0,078€/Ro
W magazynie.