Rożek Kraft na Zawiasie i Sosy 19,5cm 100g (50 Sztuk)
12019-50
50 Jednostki
21, 52zł
0,430zł/Ro
W magazynie.
Czy można sobie wyobrazić typowy rożek z papieru pergaminowego, ale z dodatkową funkcjonalnością? Papierowe rożki do smażenia z zakładkami na sos spełnią wszystkie Twoje potrzeby i zapewnią Twoim klientom wyjątkowe doznania kulinarne.
Mierzy 26,5cm i ma pojemność około 250 g.
Ver más artículos de:
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 26,5cm |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Całkowita Pojemność | 250g |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Stożkowy |
| Wysokość | 265 mm |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 220 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 26,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Rodzaj | Papier |
| Cena za | 50 |
12019-50
50 Jednostki
21, 52zł
0,430zł/Ro
W magazynie.
6125-200
200 Jednostki
83, 40zł
0,417zł/Ro
W magazynie.
6184-50-10
500 Jednostki
259, 40zł
0,519zł/Ro
W magazynie.