Podkładki wykonany z papieru w kolorze Białe-Czerwony "Vichy" m o wymiarach 30x40cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
Niewielkich rozmiarów, są naprawdę przydatne, ponieważ pozwalają zaznaczyć przestrzeń każdego diner w swoim biznesie gastronomicznym, ale także chronić stół i jednocześnie służyć jako wsparcie lub ochrona dla innych przedmiotów podczas obsługi.
Inny sposób na uzupełnienie wystroju Twojego lokalu, ale przede wszystkim łatwy i wygodny.
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x40cm |
| Design | Vichy |
| Materiał | Papier |
| Minimalna ilość na palecie | 2400 |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 30 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 500 |
4372-500
500 Jednostki
32, 98€
0,066€/Podk
W magazynie.
5263-500
500 Jednostki
33, 20€
0,066€/Podk
W magazynie.
4243-500
500 Jednostki
33, 20€
0,066€/Podk
W magazynie.
12864-500-2
1.000 Jednostki
43, 35€
0,043€/Podk
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi