Pokrywka Plastikowe na Tacki 27x27x8cm.
Akcesoria
Kup z
20użyć
7029-5
5 Jednostki
10, 73€
2,145€/Taca
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 27x27x8cm |
| Design | Mozaïk |
| Materiał | PET |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Cena za | 5 |