- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Pokrywka do Czarni z Otworem Kubki 12,16 i 20 Oz Ø8,9cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
10 Worków po 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8,9cm |
| Design | Travel |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 260 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 8,9 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1000 |