- Eco
Podkładki papierowe na stół Recyklingowane 35x50cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
Niewielkich rozmiarów, są naprawdę przydatne, ponieważ pozwalają zaznaczyć przestrzeń każdego diner w swoim biznesie gastronomicznym, ale także chronić stół i jednocześnie służyć jako wsparcie lub ochrona dla innych przedmiotów podczas obsługi.
Inny sposób na uzupełnienie wystroju Twojego lokalu, ale przede wszystkim łatwy i wygodny.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 35x50cm |
| Design | Be Eco! |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 35 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 50 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 1000 |
8922-1000
1.000 Jednostki
144, 27zł
0,144zł/Podk
W magazynie.
8939-500
500 Jednostki
136, 12zł
0,272zł/Podk
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi