Pojemnik Plastikowy z Pokrywką z Plombą 120ml Ø6,9cm (1000 Sztuk)
41203-1000
1.000 Jednostki
421, 84€
0,422€/Pojemnik
W magazynie.
Okrągły plastikowy pojemnik o pojemności 155 ml, z płaską pokrywką i hermetycznym uszczelnieniem, idealny do przechowywania, prezentacji i dystrybucji żywności w Street Food, Take Away i Food Truckach.
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak prezentacja Twoich potraw może wpłynąć na doznania kulinarne? Spraw, aby usługi, które oferujesz swoim klientom były doskonałe i daj im możliwość skosztowania Twoich przepisów w domu, tak jakby były świeże z Twojej kuchni, dzięki plastikowym pojemnikom PET.
Co je wyróżnia? Są one wykonane z plastiku PET, który pozwala przygotowanym potrawom wyglądać jak nigdy dotąd dzięki przezroczystości i odporności, które charakteryzują ten materiał. Zimne czy ciepłe, żywność w środku jest przechowywana lepiej niż kiedykolwiek.
Czy jesteś zainteresowany bezpiecznym przechowywaniem żywności bez obaw? Powiemy Ci o nich więcej.
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 155 ml |
| Design | Easy |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 155 ml |
| Górna średnica | 6,9 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 6,8 cm |
| Szerokość | 6,9 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 960 |
41203-1000
1.000 Jednostki
421, 84€
0,422€/Pojemnik
W magazynie.
10298-600
600 Jednostki
223, 40€
0,372€/Pojemnik
W magazynie.
10299-494
494 Jednostki
234, 29€
0,474€/Pojemnik
W magazynie.
10300-400
400 Jednostki
199, 51€
0,499€/Pojemnik
W magazynie.
10301-375
375 Jednostki
189, 84€
0,506€/Pojemnik
W magazynie.
10302-400
400 Jednostki
258, 08€
0,645€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi