Pojemnik Plastikowy z Pokrywką z Plombą 280ml Ø9,5 (400 Sztuk)
10300-400
400 Jednostki
199, 51€
0,499€/Pojemnik
W magazynie.
Pojemniki Plastikowe i Pokrywka z Plombą 280ml 120x88mm.
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak prezentacja Twoich potraw może wpłynąć na doznania kulinarne? Spraw, aby usługi, które oferujesz swoim klientom były doskonałe i daj im możliwość skosztowania Twoich przepisów w domu, tak jakby były świeże z Twojej kuchni, dzięki plastikowym pojemnikom PET.
Co je wyróżnia? Są one wykonane z plastiku PET, który pozwala przygotowanym potrawom wyglądać jak nigdy dotąd dzięki przezroczystości i odporności, które charakteryzują ten materiał. Zimne czy ciepłe, żywność w środku jest przechowywana lepiej niż kiedykolwiek.
Czy jesteś zainteresowany bezpiecznym przechowywaniem żywności bez obaw? Powiemy Ci o nich więcej.
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 280 ml |
| Design | Extra Stiff |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 280ml |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,2 cm |
| Szerokość | 8,8 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 420 |
10300-400
400 Jednostki
199, 51€
0,499€/Pojemnik
W magazynie.
10299-494
494 Jednostki
234, 29€
0,474€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi