- Pakiet
2000
Przezroczysty, kompostowalny pojemnik na sosy z PLA, 120 ml Ø7 x 5 cm, o wysokości 4,6 cm, idealny do zimnych sosów. Odpowiedni dla gastronomii, na wynos, szkół, wydarzeń, imprez i samoobsługi.
Pokrywa nie jest dołączona. Można je znaleźć w akcesoriach.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø7cm |
| Design | Ciesz się |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Całkowita Pojemność | 120ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 4,60 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 2000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi