- Pakiet
350
Czy wiesz, że jakość żywności musi zawsze iść w parze z jakością opakowania? Dzięki naszym opakowaniom kraft na woka możesz skutecznie i profesjonalnie serwować i prezentować wszystkie swoje azjatyckie przysmaki.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Opis: Pudełko Kraft na jedzenie na wynos z bezpiecznym zamknięciem dla wygodnego transportu bez wycieków i rozlania. Posiada plastikową laminację odporną na tłuste potrawy i sosy. Odporne na wstrząsy i upadki oraz zaskakująco lekkie. Bezpieczne w użyciu w kuchence mikrofalowej. Odkryj funkcjonalne opakowanie do efektywnego serwowania.
Zastosowanie: Te kartonowe opakowania są idealne do prezentacji i serwowania wszelkiego rodzaju przysmaków, takich jak ramen, ryż, makaron... i niezliczone inne potrawy. Są szczególnie przydatne w restauracjach azjatyckich i firmach oferujących jedzenie na wynos.
Pojemność: 450 ml.
Wymiary:
Długość: 7,5 cm.
Szerokość: 7,5 cm.
Wysokość: 8,4 cm.
Materiał: Karton.
Prezentacja: Żywność na wynos w pudełkach po 350 sztuk.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 450 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 7,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 350 |
9250-50-8
400 Jednostki
-25% 74, 57€ Normalna cena 99,43 €
0,186€/Pude
W magazynie.
9249-50-8
400 Jednostki
-25% 71, 25€ Normalna cena 95,01 €
0,178€/Pude
W magazynie.
4917-50-10
500 Jednostki
124, 96€
0,250€/Opakowania
W magazynie.
30011-50-10
500 Jednostki
-10% 109, 94€ Normalna cena 122,15 €
0,220€/Opakowania
W magazynie.
12663-50-10
500 Jednostki
71, 95€
0,144€/Pojemnik
W magazynie.
12673-50-10
500 Jednostki
81, 43€
0,163€/Pojemnik
W magazynie.