- Pakiet
500
Szukasz atrakcyjnego i jednocześnie funkcjonalnego opakowania? Nasze opakowania na wynos to doskonały wybór do serwowania wszystkich rodzajów żywności i oferowania klientom sprawnej obsługi.
Ver más artículos de:
Znak PEFC poświadcza, że nasz produkt pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i z kontrolowanych źródeł, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
Opis: Pudełko na wynos zaprojektowane do serwowania i prezentowania posiłków na wynos w profesjonalny i efektywny sposób. Klapka zapewnia bezpieczne zamknięcie i wygodny transport, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się makaronem i innymi azjatyckimi przysmakami tak, jakby właśnie wyszły z kuchni. Są odporne na tłuszcz i olej oraz odpowiednie do wszystkich rodzajów żywności. Jako pojemniki jednorazowe upraszczają proces delektowania się jedzeniem w bezproblemowy i higieniczny sposób.
Zastosowanie: Tekturowe pojemniki na wynos są szczególnie przydatne w restauracjach oferujących jedzenie na wynos i z dostawą, a także przede wszystkim w lokalach z żywnością azjatycką.
Materiał: Karton.
Pojemność: 529 ml.
Wysokość: 10 cm.
Kolor: Kraft.
Prezentacja: Pudełka na wynos w opakowaniach po 500 sztuk.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 529 ml |
| Design | Wok |
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 529 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 7,2 cm |
| Certyfikat PEFC | TAK |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Długość | 8,2 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 500 |
12361-25-10
250 Jednostki
60, 09€
0,240€/Opakowania
W magazynie.
30011-50-10
500 Jednostki
-10% 109, 94€ Normalna cena 122,15 €
0,220€/Opakowania
W magazynie.
12663-50-10
500 Jednostki
71, 95€
0,144€/Pojemnik
W magazynie.
12673-50-10
500 Jednostki
81, 43€
0,163€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi