- Pakiet
1992
Okrągły, gładkościenny pojemnik o pojemności 135 ml wykonany z aluminium z folią w kolorze złotym. Szczególnie nadaje się do kremów i tarteletek, kremów, puddingów ryżowych...
Akcesoria
Ver más artículos de:
Prezentowanie, serwowanie i delektowanie się deserami jest teraz bardzo łatwe dzięki aluminiowym patelniom do flanów. Dzięki ich tradycyjnemu wzornictwu i chropowatej nieprzywierającej powierzchni, twoje flany będą idealne, z optymalnym kształtem i teksturą w każdej porcji, która zachwyci najbardziej wymagających klientów.
Wykonane z wysokiej jakości aluminium patelnie do flanów są świadectwem ich wytrzymałości i praktyczności. Nie tylko z łatwością wytrzymują wysokie temperatury, będąc w stanie równomiernie rozprowadzać ciepło, ale także dostosowują się do zimnych warunków lodówek i zamrażarek, oferując kompleksowe rozwiązanie do przechowywania, przygotowywania i prezentacji żywności.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych opakowaniach flan? Opowiemy szczegółowo:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8,6cm |
| Materiał | Aluminiowe |
| Szerokość podstawy | 6,2 cm |
| Całkowita Pojemność | 135 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 6,2 cm |
| Górna średnica | 8,6 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Szerokość | 8,6 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1992 |
4106-100-45
4.500 Jednostki
1, 730.46zł
0,385zł/Foremka
W magazynie.
11768-166-6
996 Jednostki
828, 24zł
0,832zł/Pojemniki
W magazynie.